+18 It can set a negative sample under the age of 18. If you are over 18, click on the login. Login Out

Sal Yaka Damatlık
Her erkeğin hayatında bir kez büyük anlam taşıyan giysilerin özeli damatlık, şal yaka kesimi ile hayatımıza girmiş olması damatlık alanında da farklı modellerin olduğunu göstermektedir. Kendini o anlamlı günde özel ve şık hisseden beylerin seçim yaparken üzerine oturmuş bir damatlık o günün enerjisine ışıltı katacaktır. Doğru şekilde seçilmiş damatlık rengi ve modeliyle rüya zamanların hayatınızda her adımda yer etmesine sebep olurken, rahatlığı ile de sizi o gün hareket alanında serbest kılacaktır. Ayrıca erkeklerin aradığı bir diğer özellikte damatlığın sonradan takım elbise olarak da kullanılabilmesi olduğu için seçimler genel olarak bu yakın olmalıdır.
Şal yaka detayının dökümüne kendini bırakan damatlıklar tek düğme ceketlere yakıştığı gibi o özel gününüzde size de en şık hali ile eşlik edecek, çıkarılabilen yaka özellikleri ile de daha sonra gündelik hayatta kullanabileceğiniz özel kesim damatlıklar siz beylerin en özel anında yanınızda olmaya devam edecekler.
...

Birbirinden farklı modelleri ile damatlık kategorisinde yerlerini alan özel tasarım, özel kesim ve fitleriyle sizi özel gününüzde en güzel heyecanı yaşatacak olan damatlıklar kendinizi bulabileceğiniz farklı görsel sunum ve stil önerileri ile sizi bekliyor.
...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.