+18 It can set a negative sample under the age of 18. If you are over 18, click on the login. Login Out

Slimfit Pantolon
Takım elbise ve ceket modellerinde olduğu gibi bunların tamamlayıcısı olan pantolonlarda da slimfit kesime hâkim grup, seçtiği kıyafetlerin vücuduna oturmasını seven beylere sunularak dolaplarında yer almasını sağlamaktadır. Son dönemler de özellikle genç kuşağın hâkimiyetinde olan slim fit algısı tüm ürünlere yansırken, kullanımı açısından orta yaş grubunun hareketleri engellemektedir. Bu yüzden düz ve pamuklu pantolonlarda uygulaması görülen slimfit kesim tercih edilirken yaş aralığını gözetmektedir.
Kalıp esaslı slim fit kesime sahip pantolonların en çok görüldüğü kullanım yaşı aralığı genç kuşağın ilgi alanındadır. Özellikle vücuda yatkınlığı sizi fit gösterirken doğru kombinlenişi ile de günümüz trendine ayak uydurmanızı sağlamaktadır. Bir çok renk, model ve çeşidini bulabileceğiniz slim fit pantolonlar, size uygun halleri ile keyifli ve kolay alışveriş serüveninde slim fit pantolon kategorisinde beğeninize sunulmaktadır.
...

Size sunulan sürprizler ve kampanyalardan faydalanarak yapacağınız hızlı ve güvenilir alışverişin keyfini slim fit pantolon modelinizi seçerken yaşayabilir, dolabınıza kattığınız yeni parçaların günlü kullanımında eğlenceli kombinlere eşlik edebilirsiniz.
...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.