+18 It can set a negative sample under the age of 18. If you are over 18, click on the login. Login Out

Kısa Kollu Gömlek
Yaz ayları dediğimizde keten ve pamuklu kumaşlardan üretilmiş gömleklerden bahsederken bunlara eşlik eden önemli bir yazlık parça olan kısa kollu gömlekler, rahat hareket olanağı sağlarken slimfit kalıpta kullanılan ve tüm gömlek kategorilerinin altında hayat bulabilen gömlek ailesinin üyesidir. Genellikle orta yaş grubunun daha çok tercih ettiği klasik kesimler, günümüzde modernizasyona uğrayarak yeni kuşağın ilgisini çeken farklı tarz, model ve kumaş çeşitleri ile hayatımıza renk katmakta ve kolaylık sağlamaktadırlar.
Son zamanların vintage moda akımı ile tekrardan hayatımıza dahil olan ve modernize edilmiş halleri ile raflarımızda yerlerini alan kısa kollu gömlekler, kategorimizde bir çok kısa kollu gömlek modelleri ve renkleri ile beğeninize sunuluyor. Trend çanlarını çalmak isteyen siz şık beylerin keyifli bir sürece ortak olmasını ve kendinize uygun doğru parçayı bulmanız için kısa kollu gömlekleri beğeniniz sunuyoruz.
...

Son zamanların trend akımından etkilenen erkek gömlek kategorimiz birden fazla modeli ile ve renkli görsel stil önerisi olabilecek sunumları ile siz beylerin alışveriş heyecanına ortak olmak için sizi bekliyor. Keyifli ve kolay alışverişin tadını çıkarmak için sizde kısa kollu gömlek kategorimize bir göz atabilirsiniz.
...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.