+18 It can set a negative sample under the age of 18. If you are over 18, click on the login. Login Out

Ekose Gömlek
Kumaş yapısı ile harmanlanmış gömleklerden bahsetmişken çeşit ve model olarak da farklı olma çizgisi taşıyan ekose takım elbise ve ceketlerde olduğu gibi gömleklerde de uygulanmakta, genel olarak oduncu gömleklerine benzese de yapı olarak daha hafif olduklarından dolayı tercih edilen ürünlerin başında gelmektedirler. Ekoselerin yakıştığı yelekli modeller ve kruvaze kesim takım elbiselerle kullanıldığında siz şık beylere yolunuzda anlam katacak ürün olarak dolabımızda yer etmektedir.
Ekose desen denildiğinde akla gelen kare desen, gömleklerdeki duruşu ile anlam kazanmış ve genellikle günlük casual kombinlerde ekose gömlek ve ekose gömlek modellerinin farklı çeşitleri yorumlanmaktadır. Özellikle kot pantolon ve t-shirt üzerine seçilmiş bir ekose desenli gömlek modeli size cool bir duruş kazandıracaktır. Sizde en cool halinizi yansıtacağına inandığınız ekose desen gömleği kategorimizden seçebilirsiniz.
...

Birbirinden farklı renk ve desen çeşitlerini bulabileceğiniz görsel sunumları ile zengileşen ve stil önerilerinin sunulduğu ekose gömlek kategorimizde buluşan tüm ekose gömlek modelleri tarzınıza eşlik etmek için keyifli bir alışveriş sürecine sizleri bekliyor.
...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.