+18 It can set a negative sample under the age of 18. If you are over 18, click on the login. Login Out

Yelekli Damatlık
Takım elbise ve ceketlerde olduğu gibi yelek işin olayını her zaman değiştirmekte, asil çizgiler sergileyen yelek sizi hem şık hem de kullanım açısından rahat hissettirmektedir. Şal yaka damatlıkta da bahsettiğimiz gibi o günün önemi şık olmanızı gerektirirken yelekli damatlık ile gecenin sonuna doğru ceketten ayrılarak rahatlığınızı ön plana çıkarabilir ve hala şıklığınızdan ödün vermeyebilirsiniz. Bu yüzden tercihen en çok yönelinen damatlık modellerinden biri olarak yer almaktadır.
Özellikle takım elbiselerde olduğu gibi damatlık modellerinde de yelek detayının vücut toparlayıcılığı ile rahat bir duruş elde edebilir ve gün boyu en özel anınızda enerjinizi yüksek tutatbilirsiniz. Keyifli bir serüvene adım atarken tüm ince detayların sizin için düşünüldüğü damatlık modellerimizin keyfine varın.
...

En özel anınızda sizi hazır hissettirecek olan damatlık modellerimize ve çeşitlerine göz atmanın keyfini, en özel duruşları ile özenle seçilmiş ve sizin için hazırlanmış yelekli damatlık kategorimizde çıkarabilir ve o an için sizi yansıtacağınızı düşündüğünüz modeli heyecanınıza eşlik etmesi için seçebilirsiniz.
...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.